Jdi na obsah Jdi na menu
 


kanár Olympii

FKD – SK OLYMPIA RÁJEČKO 6:0 (4:0)

branky: 12´. na 1:0 Vojtěch NĚMEC, 15´. na 2:0 Jakub ROZEHNAL, 36´. na 3:0 Jakub ROZEHNAL, 38´. na 4:0 Jakub ROZEHNAL, 61´. na 5:0 Josef VONDŘICH, 86´. na 6:0 Jiří HANDL

ŽK: 75´. Josef VONDŘICH – 75´. Tomáš HÜBNER, 90´. Tomáš MOSLER

rozhodčí: František CHABIČA

diváků: 20

hráno v pátek  26.9.2014 od 16:45 na hlavním hřišti v Drnovicích v rámci odloženého utkání 6. kola 1. třídy dorostu sk. „A“ 2014/2015

SESTAVA FKD

Adam FORRÓ – Michal ČERNÝ (55´. Lukáš KNOTEK), Lukáš ŠMERDA, Filip DVOŘÁK, Jakub RAŠKA, Jiří HANDL, Jaroslav POSPÍŠIL (46´. Erik JÜNGER), Vojtěch NĚMEC (71´. Ondřej MIŠÁK), Josef VONDŘICH „K“, Martin HÖFER, Jakub ROZEHNAL

trenér: Oldřich JELÍNEK, vedoucí: Petr UHLÍŘ

SESTAVA SK OLYMPIA RÁJEČKO

Aleš RŮŽIČKA – Petr SEDLÁK, Vratislav BERKA, Tomáš HÁJEK, Petr VOMOČIL, Azzaya AZBBAYAR, Martin KOVÁČ, Eduard JABŮREK „K“, Tomáš MOSLER, Jakub TOMÁŠEK, Tomáš HÜBNER

vedoucí: Radim ŠKAROUPKA

Předminulou neděli bylo naše hřiště pod vodou, proto se dohrával mač s týmem z Blanenska v krásném pátečním podvečeru. Čas jako stvořený pro procházky s drahou polovičkou jsme museli vyplnit lítáním po hřišti vedle rivalů z Ráječka.

Nejvíce se na příjezd Olympie Ráječko těšil Lukáš Šmerda, naivně si myslel, že nafasuje slevové kupony do brněnské Olympie. Jak byl zklamán… Nevadí,  zkusíme v zimě domluvit přátelský zápas s týmem učiliště SOU Olomoucká ulice v Brně-Černovicích.

Utkání začalo klasickým nesmělým oťukáváním se, ovšem po několika málo minutách začalo být jasno, kdo bude pánem na hřišti.

Nejprve se prosadil po nahrávce Jiřího Handla Vojtěch Němec, tři minuty poté se Němec stal nahrávačem a připravil branku pro Jakuba Rozehnala. Vést po 15 minutách hry o dvě branky byl pohádkový start do utkání .

Hosté se snažili prosazovat hlavně prostřednictvím svého nejlepšího hráče kapitána Eduarda Jabůrka. Ten na levé ofenzivní straně Olympie na všechno sám nestačil.

I další minuty se odehrávaly za naší převahy, hosté sem tam vystrčili ofenzivní růžky, ovšem beci ve slavném modrém dresu Drnovic pracovali velmi spolehlivě.

Další branky se domácí publikum dočkalo ve 36. minutě – Rozehnal v nepřehledné situaci nahrál Němcovi, balon z jeho kopačky zastavila až síť – 3:0. Ještě nám z tváří nezmizel úsměv z radosti nad třetím gólem a mohli jsme se smát nanovo – 38´. – nahrávku Němce dostal do brány Rozehnal a stav byl již velmi vysoko: 4:0.

Někteří jedinci začali myslet na desítku. Ti nejvíce myslící si na desítku si šli jednu točenou koupit o poločase na hotel.

O poločase místo na plac šel do sprchy Jaroslav Pospíšil, na hřiště Erik Jünger.

Po šesti minutách hry platil stav „rukavica“ – Vojtěch Němec poslechnul svého kapitána a předložil gólovou nahrávku: Josef Vondřich po nádherné akci zvýšil na 5:0.

Trošku ostřejší souboj mezi Vondřichem a Hübnerem měl ještě slovní dohru, velezkušený sudí Chabiča (v civilu policista) oba zpokutoval žlutou kartou, 15 minut chybělo do konce.

Kanárek zazpíval v 86. minutě: agilní Erik Jünger nahrál Jiřímu Handlovi, jenž uzavřel gólový účet zápasu – 6:0.

Statistický účet zápasu uzavřel žlutou kartou František Chabiča v 90.´- Tomáš Mosler za faul uviděl malý obdélník.

V tomto zápase jsme si hezky spravili skóre, rozdíl mohl být i vyšší, ale musíme se pokorně spokojit s tím, co máme. Hostujícího týmu mi bylo vcelku líto, sice šlo o nejslabší tým, proti kterému jsme hráli, ale na druhou stranu o nejslušnější. I když -  jsme na fotbale a nikoliv na Špačkově lekci etiky.

zpracoval: Petr UHLÍŘ

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář